تگ "اخبار گردشگری کیش"

۱۳۹۶/۰۳/۲۷ ادامه مطلب

اعلام تفریحات دریایی جشنواره تابستانی کیش

محب علی خدایی ، معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش از رواج گردشگری جزیره کیش در ایام ماه مبارک رمضان خبر داد و گفت: ورود گردشگران به جزیره کیش امسال در مقایسه با ماه رمضان سال گذشته از افزایش چشمگیری برخوردار بوده است.

۱۳۹۶/۰۳/۲۹ ادامه مطلب

سوغاتی های مناسب جزیره کیش

در جزیره زیبای کیش محصولات متنوع و متعددی از جمله انواع پوشاک، مواد غذایی، لوازم آرایشی و محصولات الکترونیکی و وسایل برقی به فروش می‌رسد. اما اگر دوست دارید محصولات بومی را به عنوان سوغات خریداری کنید، صنایع دستی مختلفی هم در این جزیره برای فروش پیدا می‌شود.

۱۳۹۶/۰۳/۲۹ ادامه مطلب

پروژه ی ساخت چندین هتل ساحلی در کیش

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ؛ فعال بخش خصوصی در امر گردشگری جزیره کیش اظهار داشت: با توجه به افزایش روزافزون ورود گردشگران به جزیره کیش، فراهم کردن امکانات و تاسیسات لازم جهت سرویس دهی به این گردشگران ضروری است.

۱۳۹۶/۰۳/۳۱ ادامه مطلب

سفر با کشتی اقیانوس پیمای سانی از کیش به قشم

به مناسبت عید سعید فطر ششمین سفر ویژه با کشتی اقیانوس پیمای سانی در آب های نیلگون خلیج فارس از جزیره کیش یه جزیره قشم انجام می شود.

۱۳۹۶/۰۴/۰۳ ادامه مطلب

دانستنی های سفر در جزیره کیش(قسمت اول)

معمولا برای هر مسافری پیش از سفر شاید سوال هایی پیش بیاید که دانستن پاسخ آنها باعث مساغد تر شدن سفر می شود. درباره سفر به جزیره کیش نیز قطعا سوالاتی وجوددارد که در این مطلب و مطالب بعد به آن می پردازیم.

۱۳۹۶/۰۴/۰۷ ادامه مطلب

دانستنی های سفر در جزیره کیش(قسمت دوم)

در مطلب قبل نکاتی در رابطه با سفر به کیش که خوب است بدانیم برای شما عزیزان بیان کردیم ، در ادامه نکاتی دیگر را یادآور می شویم.

۱۳۹۶/۰۴/۱۹ ادامه مطلب

آزاد سازی خروج خودرو از کیش

دکتر مونسان ، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در مصاحبه با خبرنگاران در خصوص خروج خودرو از جزیره کیش به عنوان یکی از مهمترین مطالبات مردمی گفت: آزاد سازی مجوز خروج خودرو در اختیار گمرک جمهوری اسلامی است زیرا بخشنامه گمرک مانع خروج خودرو هاست.

۱۳۹۶/۰۴/۱۹ ادامه مطلب

پروژه احداث اولین مجموعه تفریحی زمستانی در کیش

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش،دکتر مونسان گفت مجموعه تفریحات زمستانی و هتل برفی کیش برای اولین بار در کشور اجرا می شود و مرحله اول آن دربهار 97 به بهره برداری می رسد و در منطقه نیز پس از کشور امارات دومین مجموعه زمستانی می باشد.

۱۳۹۶/۰۴/۲۸ ادامه مطلب

احداث اولین تم پارک آبی روباز کشور در کیش

معاون اول رئیس جمهوری که سفری به کیش داشت در ادامه برنامه های خود در سفر به کیش نخستین تم پارک آبی روباز ایران را افتتاح کرد.

۱۳۹۶/۰۵/۰۴ ادامه مطلب

پروژه ساخت اولین شهربازی منحصر بفرد کشور در جزیره کیش

بر اساس گزارشات روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش عملیات احداث اولین شهربازی منحصر بفرد کشور از یک ماه آینده در جزیره کیش آغاز می شود

لطفا کمی صبر کنید